شهر آفتاب 52 متری خرید فروش رهن واجاره

شهر آفتاب 52 متری خرید فروش رهن واجاره

شهر آفتاب 52 متری خرید فروش رهن واجاره

kish

رهن اجاره

قیمت توافقی

كد ملك :

 انتخاب

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

تعداد حمام

1

متراژ

52 متر

شرح

شهر آفتاب

طبقات میانی

یکخوابه

رو به جزیره

 

(املاک کیش،رهن و اجاره کیش،رهن کامل کیش،سرمایه گذاری در کیش،پیش فروش ملک در کیش)

 

 

 

 

موقعیت مکانی شهر آفتاب کیش

برج های شهر آفتاب کیش در سواحل شرقی جزیره کیش و در فاصله 300 متری از آب های نیلگون خلیج فارس و ارتفاع 14 متری از سطح دریا ساخته شده اند.
این برج ها از نظر زیبایی و رفاه ایده آل هستند، همچنین علاوه بر آن از بعد اقتصادی یک سرمایه گذاری سودآور و ارزشمند به دلیل بالا رفتن قیمت واحدهای مسکونی این برج ها محسوب می گردد.

برج های شهر آفتاب کیش

برج های شهر آفتاب کیش یکی از بزرگترین و قدیمی ترین انبوه سازی در جزیره کیش به شمار می رود. شهر آفتاب کیش مکانی بسیار مطلوب و بی نظیر برای سکونت و زندگی، استراحت، کار، تفریح و ورزش را فراهم کرده است، نقطه عطف و مزیت این برج ها قرار گرفتن در نزدیکی دریا و آرامش آب های نیلگون خلیج فارس و سواحل ماسه ای بی نظیر آن است.

در طراحی شهر آفتاب کیش از 125000 مترمربع زمین، 30 درصد آن به برج ها و 70 درصد به فضای سبز و دسترسی ها اختصاص داده شده است. مجموعه برج های شهر آفتاب مطابق با استاندارد ها و تکنولوژی نوین توسط مهندسان خارجی طراحی و ساخته شده است.
لازم است بدانید طی 8 سال گذشته در این مجموعه سه برج 9 طبقه و شش برج 8 طبقه در مجموع با 750 واحد اقامتی احداث و به مالکین برای سکونت تحویل گردیده است، در سال 1391 نیز چهار برج 17 طبقه با مجموع 480 واحد آپارتمانی به آن اضافه شده است.

ملک روی نقشه

املاک مشابه