رهن کامل در برج دوقلوی کیش ،خرید ، فروش ، رهن و اجاره ملک در کیش

رهن کامل در برج دوقلوی کیش ،خرید ، فروش ، رهن و اجاره ملک در کیش

رهن کامل در برج دوقلوی کیش ،خرید ، فروش ، رهن و اجاره ملک در کیش

kish

رهن کامل

1,900,000,000تومان

كد ملك :

 RH-7284-property

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

تعداد اتاق خواب

2

تعداد حمام

2

پاركينگ

1

متراژ

115 متر

شرح

مشخصات واحد :

برج دوقلو
۱۱۵ متری
۲خوابه
دید دریا
آشپزخانه فرنیش
رهن کامل ۱/۹۰۰

معرفی برج های دو قلوی کیش

این برج های بزرگ و زیبا که در نزدیکی ساحل مرجانی در جنوب شرقی جزیره کیش قرار دارد، به عنوان بلندترین سازه این جزیره، از امکانات و شرایط ایده آلی برای زندگی برخوردار می باشد.

معرفی برج های دو قلوی کیش

جزیره کیش به عنوان یکی از زیباترین مناطق ایران توجه سرمایه گذاران و همچنین گردشگران بسیاری را به خود جلب کرده است. سرمایه گذاری در این جزیره ایران که به عنوان یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس در حال فعالیت می باشد، آینده خوبی برای سرمایه گذاری داشته و در نتیجه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. 

معرفی برج های دو قلوی کیش

برج های دوقلو به سبب طراحی و معماری زیبا در این جزیره به خوبی درخشیده و به سبب امکانات تمام عیاری که برای زنگی دارد بسیار مورد توجه بوده و نظر افراد بسیاری را به خود جلب کرده است. این برج ها که در زمینی به وسعت ۱۵۰۰۰ متر مربع احداث شده، به سبب نزدیکی به ساحل جزیره از چشم انداز و ویوی خوبی برخوردار است که بسیار پرطرفدار بوده و دیدی بی نظیر از دریا برای ساکنین فراهم آورده است. یکی دیگر از شاخص ترین ویژگی های این مجموعه سازه مقاوم و مستحکم آن می باشد. به طوری که برج های دوقلو به عنوان سازه ای ضد زلزله معرفی شده و دارای استاندارد های جهانی لازم برای ساخت در شرایط آب و هوایی این جزیره است. این سازه بزرگ که دارای مقاومتی بالا می باشد، توسط شرکت انبوه سازان همای تهران اجرا شده و از شرایط خوبی برای زندگی برخوردار است.

 

(املاک کیش ، رهن و اجاره کیش ، رهن کامل کیش ، سرمایه گذاری در کیش ، پیش فروش ملک در کیش )

 

معرفی برج های دو قلوی کیش

مشخصات برج های دو قلوی کیش

برج های دوقلوی کیش همانطور که گفته شد بلندترین سازه این جزیره بوده مشتمل بر دو برج 24 طبقه می باشد. برج های دوقلو که از ایده پردازی متفاوتی برخوردار است به گونه ای طراحی شده است که دارای یک هسته مرکزی در میانه برج ها می باشد که آسانسور ها و راه پله ها در آن قرار دارد و واحد های مجموعه در 3 بال مجزا طراحی و تعبیه شده است. به سبب این طراحی و قرار گیری واحد ها، نورگیری بسیار خوبی را برای واحد های این مجموعه شاهد هستیم که به عنوان یکی از برتری آن به شمار می رود.

این مجموعه دارای زیربنایی برابر با 70000 مترمربع می باشد که زیربنای طبقات مختلف را شامل می شود. واحد های این مجموعه که از معماری و فضاسازی خوبی بهره مند می باشد، دارای متراژ های متفاوتی است که از 60 تا 220 مترمربع متغیر می باشد. این برج ها از یک واحد پنت هاوس با طراحی ویژه ای نیز برخوردار است که دارای 440 مترمربع زیربنا بوده و از شرایط بسیار خوبی برای زندگی بهره می برد. این بخش از مجموعه که به طور ویژه ای طراحی شده است دارای چشم انداز بی نظیری می باشد که برای ساکنین این پنت هاوس بسیار جذاب و دلپذیر است.

مشخصات برج های دو قلوی کیش

مشخصات برج های دو قلوی کیش

مشخصات برج های دو قلوی کیش

لابی برج های دوقلو که دارای وسعتی برابر با 1000 مترمربع می باشد، به عنوان ورودی مجموعه در نظر گرفته شده است. ورودی برج های دوقلو از دو جهت متفاوت در نظر گرفته شده به طوری که لابی این برج ها، از یک سمت با پارکینگ، و از سمت دیگر با فضای سبز و ساحل مرجانی در ارتباط می باشد. طراحی این بخش از فضا با استفاده از پنجره های بزرگ رو به فضای سبز بسیار جلوه کرده و در کنار خطوط و منحنی های ایجاد شده در طراحی آن، فضای بسیار زیبایی را ربه وجود آورده است.

مشخصات برج های دو قلوی کیش

مشخصات برج های دو قلوی کیش

قسمت ورودی این برج ها به گونه ای طراحی شده که در دو طرف آن ها، محوطه ورودی با فضای سبز و زیبایی قرار گرفته است  و یک سمت این محوطه به ورودی پارکینگ ولابی و طرف دیگر آن به ساحل مرجان و لابی راه دارد. همچنین فضای لابی د نظر گرفته شده برای این برج ها بیش از 1000 متر مربع می باشد.

برچ های دوقلوی کیش که در زمینی به وسعت 15000 مترمربع اجرا شده اند، دارای فضای سبز زیبایی برابر با 12000 مترمربع می باشد که بر زیبایی این مجموعه بسیار افزوده است. این فضای سبز بی نظیر، در کنار چشم اندازی که به ساحل خلیج فارس دارد بسیار دلپذیر بوده و محیطی مفرح برای لحظه های به یاد ماندنی فراهم آورده است.

فناوری های بکار رفته در سازه این برج ها که موجب ضد زلزله بودن این بنا شده است، با مشورت های بسیار با متخصصین این امر انجام گرفته و در نهایت به موارد زیر ختم شده است:

 • سازه بتنی متناسب با آب و هوای منطقه
 • خاک برداری تا عمق 5.5 متر زیر زمین
 • استفاده از 628 شمع تا عمق 32 متر
 • استفاده از بتن های مقاوم فشاری 
 • فونداسیون به عمق 2 متر

مشخصات برج های دو قلوی کیش

امکانات برج های دو قلوی کیش

این برج زیبا که دارای موقعیت مکانی مناسبی می باشد دارای امکانات و برتری های زیادی است که به عنوان نمونه می توان مجموعه آبی روباز آن را عنوان کرد که با ویو دریای خلیج فارس نهایت زیبایی را برای ساکنین این برج رقم زده است. استخر و جکوزی روباز برج ها در طبقه 18 هر یک از برج ها قرار داشته و دارای فضای بسیار زیبایی می باشد. استخر این مجموعه دارای وسعتی برابر با 200 مترمربع بوده و از 1 تا 2.70 متر عمق دارد. مجموعه آبی این برج ها به صورت مجزا برای بانوان و آقایان در نظر گرفته شده و دارای شرایط و تجهیزات بسیار با کیفیتی جهت تصفیه آب استخر ها می باشد. 

امکانات برج های دو قلوی کیش

 

این مجموعه دارای سیستم های مجهزی برای تنظیم دمای آب بوده و برای تمامی فصول قابل استفاده می باشد. برای تنظیم میزان کلر و گندزدایی آب نیز از سیستم های پیشرفته ای بهره گرفته شده است که به طور خودکار عمل کرده و کیفیت آب را حفظ می کند.

از دیگر امکانات این برج های می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نمای زیبای مدرن و شیشه ای
 • سیستم شستشوی نما با استفاده از دستگاه های مجهز و ریل کشی تعبیه شده در سرتاسر نما
 • قرارگرفتن در مجاورت دریا
 • آشپزخانه ها کاملا فرنیش با برند های معتبر 
 • خدمات خانه داری و هتلینگ 
 • استخر رو باز در طبقه 18
 • سیستم اعلام و اطفاء حریق
 • موقعیت جغرافیایی مناسب
 • دوربین مداربسته
 • سیستم ساختمانی هوشمند
 • تهویه مطبوع
 • 8 آسانسور مسافر بر و 2 آسانسور باربر برند kone فنلاند
 • دارای استاندارد های معتبر بین المللی
 • مستحکم ترین سازه متناسب با شرایط جزیره کیش

املاک مشابه