فروش واحد مسکونی در برج بهکیش ، خرید ، فروش ، رهن و اجاره در کیش

فروش واحد مسکونی در برج بهکیش ، خرید ، فروش ، رهن و اجاره در کیش

فروش واحد مسکونی در برج بهکیش ، خرید ، فروش ، رهن و اجاره در کیش

kish

فروش

65,000,000تومان متری

كد ملك :

 انتخاب

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

تعداد اتاق خواب

2

تعداد حمام

2

پاركينگ

1

متراژ

96 متر

شرح

مشخصات واحد :

برج بهکیش
طبقه 5
96 متری
2خوابه
تخلیه
متری 65 امضاء
سند تک برگ

 

درباره برج :

برج مسکونی بهکیش از جمله مدرن ترین و زیباترین برج های جزیره کیش هستند که در زمینی به مساحت تقریبی 3600 متر مربع و زیر بنایی 19000 متر مربع در یکی از بهترین مناطق جزیره زیبای کیش ساخته شده است.

برج بهکیش توسط شرکت سوربن کیش با همکاری تعدادی از فعالین در عرصه ساخت ساز و عمران در جزیره زیبای کیش ساخته شد. برج مسکونی بهکیش با کیفیت و متریال شیک، به همراه موقعیت جغرافیایی عالی و چشم اندازی بی نظیر در مرکز شهر واقع شده است. این برج دارای امکانات فراوانی مانند سالن بیلیارد، سالن بازی کودک، پارکینگ و… می باشد.

برج بهکیش دارای 19 طبقه مسکونی می باشد که با طراحی کار آمد و مدرن و به کارگیری درجه یک ترین متریال ساخته شده است. هر یک از واحد های این برج متراژ متفاوت بین 60 تا 320 متر دارد و  هر یک از واحد ها بسته به نوع و متراژ واحد یک خواب تا سه خواب هستند. پنت هاوس های این برج از متراژ بیشتری برخوردار است و این پنت هاوس ها دارای سه اتاق master room ، انباری، تراس می باشند. واحد های کوچکتر تراس ندارند و متراژ انباری کمتری دارند.طبقات بالاتر این برج ها ویو و دید بی نظیری به اطراف دارند طوری که به راحتی می توان دریای نیلگون خلیج فارس را از آن ها دید.

موقعیت جغرافیایی برج بهکیش:

این برج ها فاصله بسیار کمی تا بازار پردیس 1 و 2، مرکز تجاری و پانیذ، رویال مال و ساحل دریای خلیج فارس دارند. برج های بهکیش با قرار گرفتن در مرکز شهر دسترسی مناسبی را برای ساکنین فراهم کرده است همچنین وجود مراکز تجاری ، پارک شهر و مراکز اداری موقعیتی عالی به این برج بخشیده است.

ویژگی های برج بهکیش:

  • قرارگیری در مرکز شهر
  • لوکیشن خوب
  • پارکینگ
  • دید دریا

 

املاک مشابه